Language Switcher

Demolácie

Ak s nami uzavriete zmluvu na projekt demolácie, budeme spracovávať celú vec od zhora nadol. Náš full-service demolačný tým má potrebné odborné znalosti a vybavenie k úprave demolačnej plochy na úroveň terénu zbavenej nečistôt, bezpečne a včas. Naše demolačné služby zahŕňajú:

demolácia

demolácie sa zriedka sa odohráva v otvorenom priestore. To je dôvod, prečo sme sa stali odborníkmi na extrakciu budov z tesných priestoroch. Sme zručný pri odstraňovaní budov pri funkčných prevádzkach, ako i budov v strede mesta.

Naša demolačné portfólio zahŕňa kancelárske budovy, obchody s potravinami, sklady, hangáre, lietadlá a lode. Špecializujeme sa na:

presné odstránenie

Pomocou našich technológií, sme schopný eliminovať komerčné budovy s nebývalou presnosťou. Naše rýpadlo s ramenom s dlhým dosahom nám umožní starostlivo extrahovať náš cieľ bez poškodenia okolitých budov
.


minimálny dopad


Pri každej demolácii, venujeme osobitnú pozornosť vplyvu na životné prostredie. Naši zamestnanci sú školení s cieľom zabezpečiť bezpečné demolačné miesto pre každého, zatiaľ čo naše vysoko efektívne metódy demolácie pomôžu minimalizovať náš vplyv na životné prostredie.

obnova majetku


Často priemyselné zariadenia majú nepreberné množstvo materiálov obsiahnutých v ich stenách v podobe strojov, zariadení, kovov a ďalších. S demolácie sa tieto nevyužité zdroje môžu navrátiť a kompenzovať investície do demolácie.


     Z ocele, hliníka a medi
     stroje
     zariadenia na výrobu
     generátory
     AC jednotky
     drevené podlahy
     A viac ...


Naše plány pre vyhľadávanie majetku sú prispôsobené pre každého klienta tak, aby bolo možné lepšie identifikovať prípadné skryté aktíva v rámci ich štruktúry. Máme znalosti a zručnosti na získanie maximálnej možnej hodnoty.

Kontaktujte Nás. dnes sa dozvedieť viac o tom, ako môžeme pomôcť s vašej investície a obnovu majetku projektu.