Language Switcher

Demolácia rodinných domov na kľúč

Dobrý deň,

radi by sme Vám predstavili nový produkt z oblasti demolácií a to demoláciu rodinných domov "na kľúč". Keďže už vieme čo prináša stavba na kľúč, demolácia je to isté len na opak. Celá demolácia začína zameraním a vypracovaním cenovej ponuky. Po odsúhlasení cenovej ponuky sa môže začať demolovať. Pri rodinných domoch je možné väčšinu materiálov predrviť a znova použiť, pričom dôjde k zníženiu nákladov na strane zákazníka. Disponujeme vlastným zberovým dvorom v Šali a vlastnou technikou. Zákazník sa môže rozhodnúť pre rozdrvenie stavebnej sute a znova použití do základov novej stavby alebo na vyrovnanie terénu po demolácii. Prípadne dať za výhodné ceny vyviesť k nám na zberový dvor viď. cenník

Celková demolácia technikou zaberie veľmi málo času, čo je veľmi prínosné pre zákazníkov (a aj pre susedov :)) a hlavne v dnešných časoch aj pre rozpočet.

 

Ukážkový rozpočet demolácie priemerného rodinného domu:

množstvo tehál: 60t

množstvo betónov a ich zmesí: 90t 

ostatné: 20t

čas: do 7 dní.

Tehly a betóny sa dajú podrtiť a znova použiť na vyrovnanie terénu alebo pod základovú dosku. Úspora 160t kameniva - makadam. Pri uložení k nám na dvor vieme zákazníkom ponúknuť čistú betónovú drť na podsyp a do základov za akciovú cenu, kde kvalitou je na úrovní kameniva - makadam. Kvalitu preukazujeme vyhlásením o paramtroch viď. certifikát.

 

Pre nezáväznú cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať. Vaša spokojnosť je našou vizitkou!!!

 

KONTAKT